czwartek, 26 grudnia 2013

Hieny w serwisie za10groszy.pl

Większość osób, które wygrywają aukcje w serwisie za10groszy ma swoją strategię działania. Nie działają one w pośpiechu, rzadko kierują się emocjami, dobrze znają innych graczy i mają swoją strategię, którą kierują się licytując przedmioty. Wiedzą kiedy i o jakie przedmioty warto powalczyć.

Jakie strategie obierają wygrywający na aukcjach za10groszy?

Różne osoby wypracowały różne strategie działania, które najlepiej się w ich wypadku sprawdzają.
Jedną z takich strategii jest strategia na hienę. Osoby stosujące tę strategię maja złą opinię wśród licytujących i często pod ich adresem wypisywane są nieprzychylne opinie i komentarze.

Jak działają hieny?


Zanim nawiążę do tej strategii warto zastanowić się jak działają prawdziwe hieny w przyrodzie.
Hieny zjadają wszystko co da się strawić. Żywią się nie tylko padliną, ale również polują. Najczęściej atakują zwierzęta chore, ślepe lub zaskakują podczas snu. Polują najczęściej na zebry, antylopy i inne średniej wielkości zwierzęta. Potrafią również zapolować na grubszą zwierzynę taką jak żyrafa, nosorożec, a nawet słoń.
Ich strategia polega na ściganiu ofiary aż do całkowitej utraty sił ofiary. Wtedy chwytają za kark i żebra i powalają na ziemię. Potrafią biec za ofiarą 68 km na godzinę. Kiedy dopadną ofiarę, to pomimo dużych jej rozmiarów potrafią całkowicie ogołocić szkielet z mięsa w ciągu godziny.

Największym zagrożeniem i wrogiem dla hien są lwy.

Jak działają hieny w serwisie za10grosz.pl?


Strategia hien na aukcjach za10groszy bardzo przypomina działanie prawdziwych hien w przyrodzie.
W pierwszej kolejności rzucają się na ofiary ''słabe i kulawe''. Podobnie jak hiena żyjąca w przyrodzie wyczuwa swoją ofiarę na kilka kilometrów, tak samo hieny w serwisie za10groszy wyczuwają świeżaków, którzy nie mają doświadczenia i nie dysponują dużą ilością bidów. Wykorzystują ten fakt i nie dają szans na wygraną.

Potrafią zapolować również na grubszą zwierzynę. Obserwują aukcje z wyższej półki i cierpliwie czekają, aż ceny licytowanych przedmiotów pójdą w górę, a osoby licytujące wyprztykają się z bidów, zmęczą się i wtedy atakują włanczając się niespodziewanie do już trwającej od jakiegoś czasu aukcji. Kiedy już zaatakują ''gonią'' ofiarę tak długo, aż opadnie całkowicie z sił, straci wszystkie bidy lub motywację do dalszej licytacji i w ten sposób często wygrywają aukcje.
Nie ma się co dziwić, że hieny na aukcjach za10groszy nie cieszą się dobrą opinią.


Czasami hiena trafia na lwa


Nie zawsze jednak ta taktyka się sprawdza, ponieważ na aukcjach za10groszy są również lwy, a jak pisałem wcześniej lwy są największym zagrożeniem dla hien. Lwy są silniejsze od hien i ich taktyka zawodzi. Lew to osoba, która ma duże doświadczenie w licytowaniu przedmiotów i zasobny portfel, a co za tym idzie dużą ilość bidów. Lwy walczą najczęściej do samego końca, czasami nawet kosztem dopłacenia do aukcji. Dzięki swej sile i wygraniu bardzo wielu aukcji wyrobiły sobie pozycję, markę w serwisie za10groszy i nikt kto wie z kim ma do czynienia nie podejmuje wyzwania.

Na koniec przestroga.

Jeśli planujesz udział w aukcji za10groszy licz się z tym, że możesz trafić na hieny, zwłaszcza jeśli licytujesz przedmioty z wyższej półki.Pożyczki gotówkowe

9 komentarzy:

 1. nie ma tam ani lwów, ani hien tylko boty i skubani z kasy frajerzy

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsza jest taktyka. Ten program trochę ułatwia, bo liczy ilość podbić:
  http://chomikuj.pl/kerot/Programy/za10groszy+-+analizator+aukcji

  OdpowiedzUsuń
 3. 9 x NIE dla 10 groszy
  1 Brak możliwości sprawdzenia czy licytujący użytkownik naprawdę istnieje czy to tylko automat podstawiony przez właścicieli - cwaniaków. Czat ( za 2 bidy !!!) nie pozwala na wpisywanie własnych kwestii - bot ma ułatwione odpowiadanie.
  2 Spreparowane aukcje dla debiutantów, kosztujące małe ilości bidów, żeby zachęcić ich oraz innych jeleni a potem aukcje z automatami o nieograniczonej ilości bidów.
  3 Spreparowane "promocje" bidów dla nowicjuszy
  4 Brak możliwości wyłączenia raz włączonego automatu podczas licytacji.
  5 Nachalna i nierzetelna reklama w massmediach prowadzona przez RMF i Onet . Nierzetelna, bo nie podająca rzeczywistego kosztu licytacji - kosztu bidów.
  6 Możliwość włączania sie w dowolnym momencie przez dowolnego użytkownika - pole do przekrętów dla administratora serwisu i totalny hazard dla pozostałych
  7 Przepadek zadeklarowanych bidów po przegraniu licytacji- w uczciwej licytacji przepada tylko wadium
  8 "Komentarze" prowokujące do licytowania, których nie sposób zweryfikować.
  9 Nazwa "10 groszy" całkowicie wprowadzająca w błąd, bo nic tam nie kosztuje 10 groszy. Bid kosztuje od 25 do 14groszy

  IMHO "za10 groszy" to sprytne oszustwo, które powinno być prawnie zabronione. Jak można podawać, że sie wygrało telewizor za parę złotych, kiedy za udział w licytacji trzeba było zapłacić kilka albo kilkanaście tysięcy bidów !!! Ktoś tym złotym interesem kręci i nie sposób się dowiedzieć czy wygrani naprawdę istnieją i czy jest ich milion jak to piszą. Bo 98% z tych wygranych to kolejne bidy zachęcające do licytowania a 1 % to rzeczy wartościowe ale wygrane dla potwierdzenia "uczciwości" albo wygrane przez podstawiony automat. Póki sie tym nie zainteresuje prokuratura, uczciwi ludzie nie mają czego tam szukać. Ludzie wtapiają sumy rzędu kilkuset zł i wstydzą sie przyznać albo machają ręką, bo kwota nieduża. Wszystkim ten serwis szczerze odradzam, bo nie dość że sam tam straciłem kilka stówek to nie znam nikogo kto by tam wygrał.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=UpKFfUuKqcs

  OdpowiedzUsuń
 5. "włanczając się" - proponuję wylicytować słownik języka polskiego

  OdpowiedzUsuń
 6. AdrianSasquatch:
  1# HAZARD: wygrana zależy od szczęścia i/lub umiejętnościach grającego.
  2# SZULERKA: wygląda jak hazard ale sprowadza się do oszustwa.

  Jeśli 1: kilku potentatów (hieny i lwy) opanowuje całkowicie tę platformę - nie ma większego sensu grać
  Jeśli 2: Właściciel używa botów, które wygrywają niedochodowe dla niego aukcji- zupełnie nie ma sensu grać

  Serwisy tego typu przypominają grę w oko z tą różnicą, że kasyno wie jakie masz karty (ile masz bidów), dzięki czemu mogą bez problemu wyssać graczy z pieniędzy. Czy tak robią? Nie wiem ale skądś mają pieniądze na reklamy (w tym TV) i godła typu "laur konsumenta"

  OdpowiedzUsuń
 7. Buldupy lvl miljard
  ten serwis to jeden wielki wałek

  OdpowiedzUsuń
 8. jeśli ktoś ma patenet na skuteczną licytację to wygra bez problrmu, ale trzeba podejść z głową do takich portali, jak ktoś bez opamiętania licytuje w wielu licytacjach to nic dziwnego, że nic nie wygrywa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj szczerze to nie zgodzę się tak z czysto logicznych powodów :) Bo wystarczy, że dwoje ludzi ma "patent na skuteczną licytację" i biorą udział w tej samej aukcji, obaj nie mogę wygrać bez problemu.... ;) ale to właśnie moim zdaniem na tym polega sukces tej strony, na rywalizacji między użytkownikami, cwaniactwie, przebiegłości i dzięki temu adrenalina w organizmie sie podnosi :)

  OdpowiedzUsuń