czwartek, 29 listopada 2012

Pisz artykuły na bloga za 10 groszy i zdobywaj darmowe bidy!


Serwis za 10 groszy pomyślał również o osobach, które nie maja gotówki, aby wziąć udział w aukcjach serwisu za 10 groszy. Zespół serwisu daje możliwość zdobycia bidów zupełnie za darmo w zamian za napisanie artykułu lub artykułów do bloga serwisu aukcyjnego za 10 groszy.
Jest to najszybszy sposób na zdobycie darmowych bidów i wzięcia udziału w licytacji o wymarzony przedmiot.

Jak to wygląda w praktyce?

Zasada jest bardzo prosta. Piszesz artykuł lub serię artykułów, następnie wysyłasz je mailem na adres serwisu za 10 groszy ( blog@za10groszy.pl ), a następnie czekasz na informację zwrotną, w której zespół serwisu zaproponuje ilość bidów za możliwość opublikowania twoich artykułów.
Email wygląda mniej więcej tak:


Witamy serdecznie
Serdecznie dziękujemy za teksty przesłane na naszego
bloga. Chcielibyśmy opublikować przysłane wpisy i nagrodzić Pana 250+250
BID-ami.
Prosimy o zaakceptowanie poprawionego tekstu w załączniku i
odpowiedź, czy zgadza się Pan na jego publikację.
Zachęcamy również do dalszych wypowiedzi na forum!
Pozdrawiamy,
Biuro Obsługi Klienta
za10groszy.pl

Jeśli zaakceptujesz proponowaną ilość bidów za twoje artykuły serwis za 10 groszy zasili twoje konto odpowiednią ilością bidów i możesz przystępować do licytacji. Pamiętaj, aby wcześniej zarejestrować się w serwisie, ponieważ tylko wtedy twoje konto będzie mogło być zasilone bidami.

Jak długo czeka się na zaakceptowanie artykułów?


Ponieważ wiele osób przesyła swoje artykuły do akceptacji, może potrwać zanim otrzymasz informację zwrotną od serwisu za 10 groszy. Czas ten może wydłużyć się nawet do dwóch tygodni dlatego dobrze jest napisać całą serię artykułów i kiedy zostaną wszystkie zaakceptowane otrzymasz od razu większą ilość bidów. Możesz również pisać systematycznie artykuły każdego dnia i po jakimś czasie będziesz otrzymywał każdego dnia informację o ich zaakceptowaniu i możliwości doładowania konta bidami. Tym sposobem możesz zupełnie za darmo brać udział w licytacjach.

Jaką ilość bidów możesz otrzymać za swoje artykuły?


To zależy od kilku czynników takich jak długość artykułu, poprawność gramatyczna i ortograficzna artykułu, pomysłowość, itp. W każdym razie każdy artykuł jest oceniany indywidualnie, a zespół serwisu za 10 groszy deklaruje, że jest gotowy nagrodzić jeden artykuł nawet 500 bidami. Mi jak na razie jeszcze nie udało się dostać tak dużej ilości bidów za jeden artykuł. Napisałem do serwisu 13 artykułów, za które otrzymałem 2000 bidów.

O czym pisać artykuły?


Zespół serwisu za 10 groszy nie narzuca jakiś sztywnych kryteriów. Możesz pisać na różne tematy. Jeśli wygrałeś jakiś przedmiot możesz o tym napisać, jeśli przegrałeś również. Możesz pisać o twoich sukcesach i porażkach, lub o emocjach jakie towarzyszą ci kiedy przyglądasz się aukcjom. Możesz również opisywać zasady działania serwisu lub pisać o możliwościach zarabiania na programach partnerskich. Możesz pisać również o swoich marzeniach, możesz również napisać wiersz lub dowcip. Pomysłów nie brakuje wystarczy pomyśleć. Poczytaj również artykuły innych użytkowników i zobacz o czym piszą.

Pisanie artykułów polecam również sceptykom, którzy nie wierzą w działanie serwisu i nie chcą wykładać swojej gotówki. Dzięki artykułom mogą testować serwis za darmo.

Pożyczki gotówkowe

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. na ta chwile mam porazke, kupilam 200 bidow za 40 zł i zostałam z niczym, ale nie zniechecam się sprobuje jeszcze raz albo dwa i sie okaze czy sie poszczesci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie powiem ze nie jest to bardzo wciągające, na poczatku mozna sie zrazic straceniem czasu i pieniedzy ale po chwili to sie wszystko odbija i mozna naprawda duzo zyskac ;) wiem bo facet czesto tam robi zakupy przez co zaraził mnie do kupowania ;)

  OdpowiedzUsuń