poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Kilka sposobów na doładowanie konta


Jest przynajmniej kilka sposobów na doładowanie konta w serwisie za10groszy.pl. Najszybszym sposobem, doładowania konta jest wysłanie SMSa. Pamiętaj jednak aby nie wysyłać wielu SMSów naraz, ponieważ może to spowodować blokadę telefonu i brak możliwości wykonywania jakichkolwiek operacji. Jest to standardowe działanie operatorów komórkowych w sytuacjach, w których zachodzi podejrzenie np. kradzieży telefonu. Wysyłając SMSa pamiętaj , aby dokładnie wpisać treść, ponieważ może się okazać, że twoje konto nie zostanie zasilone bidami.

Drugim sposobem jest kupienie bidów online (przelewem lub kartą przez internet ). Jeśli planujesz wziąć udział w licytacji w dni wolne od pracy, to upewnij się czy twój bank dokonuje przelewów w dni wolne i święta, jeśli nie zasil konto odpowiednio wcześnie. Jeśli zapłaciłeś online bidy na twoim koncie powinny pojawić się w ciągu 15 minut.


Trzecim sposobem na doładowanie konta jest udział w programie partnerskim za10groszy.pl
Promujesz serwis aukcyjny za10groszy.pl poprzez linki partnerskie i otrzymujesz prowizję od każdej zarejestrowanej osoby, która kupiła bidy przelewem lub kartą. Możesz również zaprosić inne osoby do udziału w programie partnerskim i otrzymasz 10% od zarobków każdego pozyskanego partnera. Prowizję z programu partnerskiego możesz zamienić na bidy. Plusem jest to, że doładowujesz konto za darmo, musisz poświecić trochę czasu na promocje programu partnerskiego. O tym jak skutecznie promować program partnerski za10groszy.pl i ile można zarobić będę pisał w kolejnych postach.

Czwartym sposobem jest pisanie artykułów do bloga serwisu za10groszy.pl. Ilość bidów jakie otrzymasz za każdy z twoich artykułów jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od jakości i długości artykułu. Właściciele serwisu deklarują, że można otrzymać nawet 500 bidów za jeden wpis. , ale nie ma co się nastawiać na taką gratyfikację, ponieważ dość trudno napisać tak dobry artykuł żeby dostać za niego 500 bidów. Mi jak na razie nie udało się napisać tak dobrego artykułu.

Ja najwięcej dostałem 250 bidów za jeden artykuł, a średnia za artykuł to 150 bidów. Ja łącznie za wszystkie artykuły dostałem ponad 1000 bidów. Jeśli wyrobisz w sobie nawyk systematycznego pisania artykułów możesz zapewnić sobie stałe doładowania swojego konta nie wydając pieniędzy.

Być może zastanawiasz się nad tym na jakie tematy masz pisać artykuły. Serwis za10groszy.pl nie stawia jakiś konkretnych, sztywnych zasad i tematów może być wiele. Możesz napisać o tym jak trafiłeś na serwis i jakie były twoje pierwsze doświadczenia lub o tym jak wygrałeś, albo przegrałeś aukcję. Możesz puścić wodze fantazji i wymyślić dowolny scenariusz (mój przykład). Można pisać nawet o przyrodzie i zwierzętach jeśli tylko trochę pomyślisz (kolejny przykład). Niektórzy piszą nawet krótkie wiersze na bloga. Jak widzisz pomysłów może być wiele, wystarczy trochę się wysilić.

Piątym sposobem jest wykorzystanie już nagromadzonych lub kupionych bidów do wzięcia udziału w licytacji o kolejne pakiety bidów, ale trzeba to robić umiejętnie aby nie stracić wcześniej nagromadzonych bidów. Wiele osób licytuje najpierw pakiety bidów i dopiero kiedy nagromadzą ich odpowiednio dużo walczą o bardziej wartościowe towary.

Szóstym sposobem jest branie udziału w organizowanych przez serwis konkursach takich jak:
strzał w 10, konkurs SMS lub różnego rodzaju promocje. Więcej na temat konkursów będę pisał w kolejnych postach.

Dzięki różnym możliwościom jakie daje serwis na doładowanie konta i kupienie bidów każdy może spróbować swoich sił w serwisie aukcyjnym za10groszy.pl. Zarówno osoby, które mają gotówkę jak również te z pustym portfelem mogą gromadzić bidy, aby wziąć udział w aukcji.

Pożyczki gotówkowe

1 komentarz:

  1. Dużo informacji na temat działania serwisu za10groszy.pl znajdziecie na tej stronie
    Znajdziecie tam opinie, informacje na temat tego jak za darmo zdobywać bidy i brać udział w licytacjach, jak zarabiać na programie partnerskim serwisu i wiele innych.

    OdpowiedzUsuń