czwartek, 26 kwietnia 2012

Limity aukcji za10groszy

Być może wahasz się wziąć udział w aukcji, ponieważ myślisz, że nie masz szans w starciu z osobami z zasobnym portfelem. Aby szanse były wyrównane serwis za10groszy wprowadził limity wygranych aukcji. Oznacza to, że nawet jeśli ktoś ma dużo gotówki i może sobie zaszaleć podczas licytacji, to jest ograniczony limitem aukcji jakie może wygrać w ciągu jednego miesiąca. Dzięki temu rozwiązaniu każdy ma szansę na wygranie aukcji.

Limity wygranych aukcji dotyczą zarówno aukcji z przedmiotami, jak i aukcji z pakietem bidów. W ciągu 30 dni z dokładnością co do godziny (720 godzin) Użytkownik tylko pięciokrotnie może zostać Zwycięzcą Aukcji. Z chwilą Przybicia piątej (5) Aukcji Operator dokonuje blokady dostępu Użytkownika (Zwycięzcy piątej Aukcji) do możliwości dokonywania Przebić i ustawiania Automatów. Tak więc osoba, która wygrała piątą aukcję w ciągu miesiąca musi czekać całe 30 dni na swoją kolej. W tym czasie może co najwyżej obserwować trwające aukcje.


Limity te nie dotyczą aukcji z pakietem bidów. Dla aukcji z bidami są ustanowione osobne limity. W ciągu 24 godzin, Użytkownik tylko jednokrotnie może zostać Zwycięzcą Aukcji, której przedmiotem jest pakiet bidów. Przekroczenie wartości pakietu o każde 5 000 bidów wydłuża czas przerwy o kolejne 24 godziny.

Dlatego warto obserwować aukcje innych użytkowników i robić notatki, aby wiedzieć czy osoby, które zwykle wygrywają licytacje mogą włączyć się do gry i nam zagrozić. Takie obserwacje i notatki są cenne zwłaszcza dla nowych użytkowników, którzy nie mają za wiele bidów i doświadczenia.

Jest jeszcze jeden plus limitów aukcji za10groszy. Grube ryby nie są najczęściej zainteresowane wygrywaniem aukcji o przedmioty o niskiej wartości ( od 200 do 500 zł ), ponieważ nie chcą blokować sobie konta i tym samym rezygnować z brania udziału w aukcjach za kilka tysięcy zł. Im się to zwyczajnie nie kalkuluje. Z tego powodu te mniej wartościowe aukcje są świetną okazją dla nowych uczestników. Można wygrywać przedmioty o niskiej wartości i zamieniać je na bidy, aby kiedy nagromadzi się ich odpowiednia ilość ruszyć do boju o te bardziej wartościowe przedmioty.

Pożyczki gotówkowe

1 komentarz:

  1. nie do końca tak to chyba działa często obserwuję "grubą" rybę walczącą o itemy za kilka tysięcy zł, która potem nagle wbija do licytowanego bonu za 100 zł i przebija go nawet na tym TRACĄC - tu nie ma JAKIEJKOLWIEK logiki i sensu.

    OdpowiedzUsuń