niedziela, 15 kwietnia 2012

Zasady działania serwisu za10groszy.pl


Serwis aukcyjny za10groszy.pl różni się od typowych aukcji, na których licytowane są różne przedmioty. Aby wziąć udział w licytacji nie musisz osobiście udawać się do domu aukcyjnego. Aukcje odbywają się za pomocą internetu, a wystawiane przedmioty są całkowicie nowe, na gwarancji. Wszystkie towary są wysokiej jakości. Na aukcji możesz kupić wysokiej klasy aparaty fotograficzne, telefony, telewizory, kamery, rowery, konsole do gier, biżuterię, ekspresy ciśnieniowe, kosmetyki, zabawki dla dzieci i wiele innych cieszących się popularnością towarów.

Aby wziąć udział w licytacji należy zarejestrować się w serwisie za10groszy.pl. Rejestracja jest darmowa, ale aby wziąć udział w licytacji należy zasilić konto tak zwanymi bidami. Każdy bid to symboliczna opłata w wysokości 10 groszy. Każde podbicie ceny w licytacji to w zależności od rodzaju aukcji zużycie od 3 do 9 bidów. W większości aukcjach podbicie ceny równa się zużyciu 3 bidów (30 groszy ). Bidy możesz kupować wysyłając SMS-a. Otrzymujesz SMS-a zwrotnego z potwierdzeniem zakupu, a stan Twojego konta powiększa się o odpowiednią ilość BIDów;

Możesz również zasilić konto bidami za pomocą przelewu/karty. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty Twoje konto zostanie doładowane odpowiednią kwotą o czym zostaniesz poinformowany mailem. Termin potwierdzenia jest uzależniony od wybranej formy płatności i może trwać od kilku minut do 14 dni.

Zakup bidów nie podlega zwrotowi bez względu na to czy wygrałeś licytację czy nie. Jeśli na przykład w licytacji bierze udział 5 osób to wszyscy zużywają swoje bidy, za które zapłacili, a tylko jedna osoba wygrywa licytację. To dlatego przedmioty w serwisie za10groszy.pl mogą być wystawiane po tak niskich cenach. Cena początkowa towarów zaczyna się od 0 zł. Tak więc jeśli zalicytujesz przedmiot, a podczas licytacji nie znajdzie się nikt chętny do kupna licytowanego towaru to zapłacisz za przedmiot 30 groszy (3 bidyx10 groszy). Oczywiście rzadko się zdarza taka sytuacja i najczęściej trzeba powalczyć, aby wygrać licytację, ale jeśli podejdzie się do tematu rozsądnie, ma odpowiednia strategię działania to można kupić wysokiej jakości towar po atrakcyjnej cenie. Dlatego warto dobrze się zapoznać z serwisem, dokładnie przeczytać regulamin, poczytać bloga serwisu za10groszypl., poobserwować aukcje i dopiero wtedy w przemyślany sposób brać udział w licytacjach.

Pożyczki gotówkowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz