poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Konkurs strzelecki za10groszy.pl

Jak już wcześniej pisałem zespół serwisu za10groszy.pl oferuje różne możliwości doładowania konta. W serwisie za10groszy.pl możesz brać również udział w różnych konkursach i zwiększyć swoją szansę na wygranie bidów i doładowanie konta.

Jednym z konkursów jakich możesz brać udział w serwisie za10groszy.pl jest konkurs strzelania do tarczy. O co chodzi? Kiedy bierzesz udział w licytacji jakiegoś przedmiotu, znienacka pojawia się tarcza. Pojawia się ona w różnych miejscach, na monitorach wszystkich zalogowanych użytkowników, lub tylko na stronie głównej, albo na karcie aukcji. Może się również pojawić w miejscu zdjęcia przedmiotu licytacji ( w tym czasie nie jest wyświetlane zdjęcie przedmiotu tylko tarcza ).

Aby wziąć udział w konkursie znajdż aukcje z tarczą i i strzel do niej klikając klawisz „przebij”, w ten sposób weżmiesz udział w licytacji przedmiotu aukcji i konkursie o dodatkowe bidy. Strzelać do tarczy możesz tylko za pomocą ręcznych przebić, automaty nie są brane pod uwagę. Każda pojedyncza aukcja z tarczą stanowi osobny konkurs „Strzał w dziesiątkę”.


Ile bidów dodatkowo możesz zgarnąć strzelając do tarczy? Wyróżniamy dwa rodzaje konkursu: „Strzał w dziesiątkę”.
Gdzie główną wygrana jest 100 bidów.
Gdzie główną wygraną może być 10 bądź 1000 bidów.

Wszyscy Użytkownicy, którzy w momencie wyświetlenia tarczy wykonają "Przebicie" ręczne na aukcji z tarczą, wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej w wysokości 100 bądź 10 lub 1000 bidów. Szczegóły dotyczące głównej wygranej umieszczona bezpośrednio na tarczach. koszt przebicia jest zgodny z parametrami aukcji. Po wyłonieniu zwycięzcy konkursu, jego login pojawi się na karcie aukcji, na której odbył się konkurs.

Wiele osób chwali sobie ten konkurs o bidy, ponieważ nie jednokrotnie uzupełnili w ten sposób swoje konto. Są tacy co wstają w środku nocy, aby sobie postrzelać i upolować pakiet 1000 bidów.

Tak więc strzelanie do tarczy może być nie tylko okazja do zgarnięcia bidów, ale również świetną zabawą i urozmaiceniem aukcji. Korzystaj ze wszystkich możliwości zbierania bidów, a zwiększysz swoje szanse na wygranie upragnionego przedmiotu na aukcjach za10groszy.pl.

Pożyczki gotówkowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz