niedziela, 6 maja 2012

Jak zarabiać na programie partnerskim za10groszy.pl?


Jak już pisałem w wcześniejszych postach, serwis aukcyjny za10groszy.pl posiada program partnerski, na którym można całkiem przyzwoicie zarabiać. Ja przy niewielkim nakładzie pracy pozyskałem 31 zarejestrowanych osób z mojego polecenia, dzięki czemu zarobiłem 629zł.

Aby zarabiać na programie partnerskim za10groszy.pl wystarczy polecać ten serwis aukcyjny za pomocą specjalnie wygenerowanych linków partnerskich lub banerów, które są dostępne w panelu partnera po zarejestrowaniu. Twoim zadaniem jest kierowanie jak największej liczby osób na stronę serwisu za10groszy.pl.
Jeśli osoba, która znalazła się na stronie serwisu z twojego polecenia, zarejestruje się w serwisie aukcyjnym i kupi pakiet bidów ( nie licząc płatności SMS ), ty otrzymujesz 8% prowizji od kwoty jaką zapłacił użytkownik.
Jeśli z twojego polecenia użytkownik serwisu aukcyjnego za10groszy.pl przystąpi do programu partnerskiego i zacznie na nim zarabiać, to ty dodatkowo zarabiasz 10% od zarobków tego partnera.

Jak więc skutecznie polecać ten serwis aukcyjny? Jest kilka sposobów, które możesz od razu zastosować, o to one:

Fora internetowe.

Jednym z najprostszych sposobów kierowania ruchu na serwis aukcyjny za10groszy.pl, jest aktywne udzielanie się na forach internetowych. Jeśli masz już pozakładane konta na forach internetowych i udzielasz się od jakiegoś czasu, to wystarczy dodać lub zmienić swój podpis na forum na ten z linkiem do serwisu za10groszy.pl. Oczywiście twoje działania nie mogą ograniczać się do zmiany sygnatury w podpisie na forum, ponieważ tylko aktywne działanie przełoży się w krótkim czasie na wyniki. dlatego odpowiadaj na bieżąco na posty innych forumowiczów, zakładaj nowe wątki, bądż aktywny.

Jeśli jednak nie masz jeszcze swojej historii na forach internetowych, to zacznij się aktywnie udzielać pamiętając o podpisie w stopce z linkiem do serwisu aukcyjnego. Możesz zacząć pisać na tych forach, na których już trwa dyskusja na temat serwisu aukcyjnego za10groszy.pl i wypowiadać własne zdanie i opinie na temat tego serwisu. Wpisz w google ''za10groszy.pl opinie'', a wyświetlą się fora internetowe, na których trwa ożywiona dyskusja na temat serwisu za10groszy.pl. Możesz wyrazić własną opinię, opisać twoje doświadczenia i odczucia związane z tym serwisem aukcyjnym, pochwalić się wygraną jeśli udało ci się wylicytować jakiś przedmiot, itd.

Możesz również odwiedzić forum o aukcjach internetowych i rozpocząć dyskusję na temat tego serwisu i aukcji internetowych jakie się tam odbywają. Najlepiej jednak udzielać się na forach tematycznych, ponieważ są tam pasjonaci różnych rzeczy np. fotografii, komputerów, gier, gadżetów, itp.
Niemal każdy pasjonat fotografii chciałby nabyć nowy wysokiej klasy sprzęt za połowę ceny jego wartości rynkowej lub jeszcze mniej. Pasjonaci częściej i szybciej wydają pieniądze na rzeczy związane z ich pasją, hobby. Jak możesz to wykorzystać? Jeśli potrafisz rozmawiać o fotografii, komputerach, grach, video filmowaniu, rowerach, lub jesteś smakoszem kawy, to odwiedż forum tematyczne i prowadż rozmowy umieszczając link w stopce do konkretnej aukcji.

Przykład:

Załóżmy, że jesteś smakoszem kawy i potrafisz godzinami rozmawiać na temat tego jak powinno się parzyć kawę, jakie są rodzaje kawy, jaki wpływ ma kawa na nasz organizm, w jakich krajach uprawia się najlepszą kawę, itd. Odwiedzasz forum poświęcone właśnie tematyce kawy, rejestrujesz się i zaczynasz wypowiadać się na tematy związane z kawą. Odpowiadasz na pytania innych forumowiczów, zadajesz pytania, wyrażasz własne opinie na różne tematy poruszane na forum itd. W stopce umieszczasz link do konkretnej aukcji, w której wylicytowano ciśnieniowy ekspres do kawy o wartości 2100zł za 49zł. Podpis może wyglądać np. tak ''Ekspres ciśnieniowy do kawy za 49zł. Zobacz jak to możliwe.'' Kiedy ktoś kliknie w ten odnośnik, zostaje przekierowany na stronę z aukcją, w której wylicytowano wysokiej klasy ekspres do kawy za taką właśnie cenę. Tym sposobem trafiasz do konkretnej grupy osób, które są zainteresowane wszystkim co wiąże się z tematem kawy, a więc twoje szanse na pozyskanie użytkownika, który weżmie udział w licytacji o ekspres do kawy jest bardo duże.

Sposób ten możesz wykorzystać do każdego przedmiotu jaki jest wystawiany na aukcji internetowej za10groszy.pl, ponieważ każda zakończona aukcja posiada twój link partnerski wygenerowany na samym dole zakończonej aukcji. Możesz wejść na dowolną aukcję, która się zakończyła, na samym dole skopiować link partnerski, wkleić na forum i tym samym kierować forumowiczów na aukcję z tym konkretnym przedmiotem. Jest to świetny i bardzo skuteczny sposób kierowania konkretnej grupy osób, na aukcje z konkretnym towarem, którym mogą być zainteresowane.

Serwisy społecznościowe.

Serwisy społecznościowe takie jak facebook, goldenline, czy nasza klasa również mogą okazać się skutecznym narzędziem do pozyskiwania użytkowników do serwisu aukcyjnego za10groszy.pl. Na serwisach społecznościowych nie zawsze wypada dodawać podpis z linkiem do strony, bo może to być przez innych żle odebrane. Dlatego musisz dołożyć starań, aby twoje wypowiedzi były wartościowe, na poziomie, ponieważ tylko wtedy inni zainteresują się twoją osobą na tyle, aby wejść na twój profil gdzie jest link do strony serwisu aukcyjnego.

Prowadż bloga.

Pamiętasz jak pisałem o docieraniu do konkretnej grupy docelowej za pomocą forum? W ten sam sposób możesz docierać do internautów prowadząc bloga. Wracając do tematu kawy, zakładasz bloga, na którym piszesz artykuły związane z tematem kawy. Umieszczasz na blogu różne nowinki, newsy, wyniki badań, informacje o tym gdzie parzą najlepszą kawę, itp. Możesz również umieszczać artykuły na temat ekspresów do kawy, o tym jakie są ich rodzaje, przedział cenowy, zalety poszczególnych modeli i wady, itd. W artykułach tych umieszczasz linki do aukcji z ekspresami ciśnieniowymi do kawy, albo do aukcji z dobrą markową kawą. Siła takich artykułów jest bardzo duża, i są one o wiele skuteczniejsze niż np. umieszczenie banera. Możesz również umieścić na blogu zdjęcie ekspresu do kawy z odnośnikiem do aukcji z tym właśnie ekspresem.

Założenie bloga, napisanie kilkudziesięciu artykułów i wypozycjonowanie go to zajęcie, które wymaga o wiele więcej czasu i pracy niż pisanie postów na forum, ale gra jest warta świeczki. Raz zrobiony i dobrze wypozycjonowany blog może stać się maszynką do robienia pieniędzy. Możesz oczywiście prowadzić więcej blogów jeśli potrafisz pisać na różne tematy. Jeśli myślisz poważnie o zarabianiu na programach partnerskich, zacznij prowadzić bloga.

Mailing.

Jeśli prowadzisz już bloga/i lub jakiś serwis internetowy i masz własną listę adresową, możesz to wykorzystać i wysłać mailing z informacją o tym, że byłeś świadkiem ciekawej aukcji, trafiłeś na ciekawy serwis aukcyjny, lub wylicytowałeś super rzecz za nie wielkie pieniądze ( jeśli to prawda ). E-mail marketing jest bardzo skuteczną formą docierania do potencjalnych klientów i sprzedaży produktów lub usług w ramach programów partnerskich.

Jeśli nie masz własnej listy adresowej, to zacznij jak najszybciej ją budować. Dobrze zbudowana i zarządzana lista adresowa to prawdziwy skarb. W sieci zyskała sobie miano złota internetu. Najlepsi partnerzy zarabiają duże pieniądze właśnie dzięki listom adresowym. Dlatego zacznij budować własną listę, im szybciej tym lepiej. Dzięki własnej liście adresowej będziesz w stanie zarabiać szybko i bez wysiłku naprawdę duże pieniądze na różnych programach partnerskich.

Jeśli podobał się tobie ten artykuł, lub pomógł w jakiś sposób, to napisz kilka słów w komentarzu. Jeśli się nie podobał, to też napisz:-)

Pożyczki gotówkowe

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń