sobota, 14 lipca 2012

Za10groszy.pl – pierwsze prowizje z sieci partnerskiej:-)

O tym, że na programie partnerskim za10groszy.pl można zarabiać pieniądze pisałem już we wcześniejszych postach. Po stosunkowo nie długim czasie dochodzę do zarobków ok. 500 zł. miesięcznie. W programie partnerskim działam jakieś 3 miesiące i naprawdę nie wiele robię, aby go promować poza umieszczeniem od czasu do czasu artykułu na blogu.

Uważam, że 500 zł miesięcznie z jednego tylko programu partnerskiego to całkiem fajny wynik, a zarobki wciąż rosną:-) Świadczy to o tym jak dużym zainteresowaniem cieszy się serwis aukcyjny za10groszy.pl
Są osoby, które biorą udział w licytacjach od początku działania serwisu. Jest to sposób na kupno wartościowych rzeczy po obniżonej cenie, a dla innych świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu.

Wracając do tematu zarabiania na programie partnerskim za10groszy.pl, to nawet jeśli nie jesteś entuzjastą tego rodzaju aukcji warto wykorzystać fakt, że serwis cieszy się tak dużym zainteresowaniem i zarabiać na programie partnerskim serwisu. Pomyśl tylko, jeśli doszedł byś do zarobków 500 zł miesięcznie, to nie wiele robiąc w ciągu 10 miesięcy masz pieniądze na kupno profesjonalnej lustrzanki, laptopa, kamery, lub innego sprzętu, na który nie możesz sobie pozwolić z własnych pieniędzy.

Zapisując się do programu partnerskiego za10groszy.pl możesz budować sieć partnerów i zarabiać i zarabiać 10% od ich prowizji. Muszę się pochwalić, że w moim panelu partnera pojawiły się pierwsze prowizje z sieci partnerskiej. Oczywiście są to na razie symboliczne kwoty, o których nie warto nawet pisać, ale po jakimś czasie......

Dla przykładu jeśli pozyskałbym 10 partnerów, którzy osiągną zarobek 500 zł. miesięcznie to ja mam 50 zł. miesięcznie od każdego partnera co daje w sumie 500 zł. miesięcznie z samej sieci partnerskiej. Jeśli dodasz do tej kwoty prowizję za własna sprzedaż to masz 1000 zł. miesięcznej pensji z jednego tylko programu partnerskiego. Tak więc jest o co powalczyć.

Mając 1000 zł. każdego miesiąca możesz brać udział w licytacjach do woli przez cały rok nie wykładając własnych pieniędzy, a tym samym nic nie ryzykując.
<

Pożyczki gotówkowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz