wtorek, 17 lipca 2012

Za10groszy - wygrała pięć aukcji w ciągu jednego dnia!

Czy serwis aukcyjny za10groszy to naciągacze? Czy faktycznie można coś wygrać na tym serwisie? Czy ktoś wygrał aukcję w serwisie za10groszy? Na wielu forach internetowych, aż kipi od gorących dyskusji na temat serwisu za10groszy i często są zadawane pytania, które przytoczyłem na wstępie.

Najlepszym sposobem na przekonanie się czy serwis jest wiarygodny, jest wzięcie udziału w kilku aukcjach i wcale nie trzeba przeznaczać dużych pieniędzy, aby wygrywać mniej wartościowe towary typu: prostownica do włosów, bony pieniężne, perfumy czy pakiety bidów.

Na dowód tego chciałbym przytoczyć wypowiedź jaką znalazłem na forum internetowym gazeta.pl

''serwis jest w 100 procentach prawdziwy i nie naciąga ludzi, sama nie wiem jakim cudem wygrałam w jeden dzień 5 licytacji inwestując 130 zł na 1000 bidów. wygrałam perfumy lacoste 2Xprostownice i 2X bon 50 zł plus 200 bidów, 2 rzeczy wymieniłam na bidy i i tak jestm do przodu mam 88 bidów i czekam aż skasują mi limit przedmiotów, niestety musze czekac aż miesiąc. Mam tylko pytanie ponieważ zaczęłam pisać na blogu, żeby otrzymac darmwe bidy, ale nic jeszcze nie dostałam, po jakim czasie mogę sie spodziewać tego? czy mam normalnie ze swojego maila napisac do nich i dodać swój login?''

Jak pisze internautka, zainwestowała 130zł. W 1000 bidów. Policzmy jaką wartość miały wylicytowane przedmioty.

Perfumy Lacoste – 129zł.
Prostownice 2x195zł = 390zł.
Bony o wartości 80zł.x 2=160zł.
Razem – 679zł.

Tak więc inwestując 130zł. wygrała licytacje na kwotę 679zł. I to w ciągu jednego dnia. Całkiem nieźle jak na nowicjuszkę.

A więc jak widać można wygrywać aukcje w serwisie za10groszy chociaż nie zawsze jest tak kolorowo. Oczywiście nie brakuje też osób, które przegrywają aukcje. Było by zbyt pięknie jakby wszyscy wygrywali, ale na pewno się da wygrywać licytacje.

Pożyczki gotówkowe

3 komentarze:

 1. Odkryłem bardzo ciekawy serwis bidstracking.pl. Pełno informacji o aktualnie trwających aukcjach za10groszy. Bezcenne, jeśli chce się wygrywać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do zabawy, ja już wygrałem 200zł w bonach, a do tego zarabiam w programie partnerskim!!! To nie są naciągacze, rzeczywiście da się osiągnąć zysk! Świetny dodatek do pensji. Polecam!
  twoja treść w linku

  OdpowiedzUsuń
 3. 10 groszy to ściema. Tego typu serwisy trzeba omijać szerokim łukiem.

  OdpowiedzUsuń