środa, 28 listopada 2012

www za 10 groszy – serwis wokół, którego jest coraz głośniej


 www za 10 groszy to coraz częściej wyszukiwana fraza w Google i nic dziwnego, ponieważ serwis bardzo dynamicznie się rozwija i jest znany coraz szerszemu gronu osób, które poszukują cenowych okazji, dobrej zabawy i emocji jakie towarzyszą podczas brania udziału w licytacjach
.
Wiele osób trafiło na serwis www za 10 groszy dzięki takim mediom jak Telewizja TVN, Polsat i Discovery Channel, z którymi serwis za 10 groszy współpracuje.
O serwisie www za 10 groszy można było również czytać w prasie, magazynach i miesięcznikach takich jak Newsweek, Gwiazdy, Wprost, Fakt, Super expres, komputer świat, Playboy i wielu innych.

O serwisie można było również usłyszeć na antenie radia Złote Przeboje podczas kampanii serwisu za 10 groszy.


Serwis za 10 groszy był również obecny w wielu Polskich miastach na bilbordach, na których się reklamował. Tak więc jak widać serwis za 10 groszy jest poważnym przedsięwzięciem, współpracuje z poważnymi firmami i jak się wypowiada zespól serwisu chcą, aby o serwisie było naprawdę głośno, i aby jak najwięcej Polaków zainteresowanych prawdziwymi okazjami dowiedziało się o serwisie za 10 groszy i jak widać udaje im się to. Przybywa wciąż osób, które chociaż na początku były sceptycznie nastawione na tego rodzaju serwisy i różnego rodzaju okazje cenowe, to z czasem przekonały się do serwisu za 10 groszy i stały się nie tylko osobami biorącymi udział w licytacjach, ale również prawdziwymi fanami serwisu za 10 groszy.

Co ciekawe serwis otrzymał Laur Konsumenta „Odkrycie Roku”
Jest to ogólnopolska, prestiżowa nagroda przyznawana tylko nielicznym firmom, które poprzez swoją innowacyjność, dynamikę rozwoju zyskały szerokie uznanie konsumentów. W roku 2012 jako jedyni z branży otrzymali to wyróżnienie. 

Www za 10 groszy to serwis, któremu z pewnością warto bliżej się przyjrzeć i zainteresować tym co ma do zaoferowania.


Pożyczki gotówkowe

5 komentarzy:

 1. A czy jest on w ogóle wypłacalny chodzi mi o pp.Czy wypłaciłem już jakąś prowizje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, że jest wypłacalny. Ja wypłaciłem już ponad 2800 zł.i nigdy nie było problemów z wypłatą prowizji.

  OdpowiedzUsuń
 3. zlodzieje i oszusci juz nie chwal tej strony bo i tak wiemy ze cie wynajeli zebys promowal zlodzieji 10groszy.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. 1 grosz podany jako koszt przedmiotu to przy przebiciu x3 to 60 gr x9 to 1,80 zł jeżeli przedmiot sprzedany jest za 20 zł to jest 2000 gr tzn że kosztuje 2000x 60 gr=180000 gr=1800 zł przy trzech licytujących każdy po 600 zł / przy x9 2000x 180 gr=360000 gr=3600 zł przy trzech licytujących po 1200 zł.
  lepiej kupić przez allegro.

  OdpowiedzUsuń