wtorek, 22 stycznia 2013

Za 10 groszy – mierz siły na zamiary


Serwis za 10 groszy to pole walki, na którym wygrywa zazwyczaj silniejszy i sprytniejszy, a czasami ten kto ma więcej szczęścia. Jeśli jednak chcesz wygrywać cenne przedmioty w serwisie za 10 groszy nie licz na szczęście, ponieważ możesz się szybko rozczarować. Bądźmy realistami. Mając 600 bidów w swoim arsenale nie wiele zwojujesz. Dlatego jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup większej ilości bidów, to bierz udział w licytacjach o mniej wartościowe rzeczy takie jak np.: pakiety bidów, kawa, prostownica, bony na zakupy, itp.

Za 10 groszy dla ambitnych


Jeśli jednak chcesz powalczyć o laptopa za 4700z. Wysokiej klasy ekspres ciśnieniowy, lub kamerę to potrzebna jest ci odpowiednia ilość amunicji. Nie licz na to, że wygrasz drogą aukcję za 10 zł. Oczywiście jest to możliwe, ale mało prawdopodobne. Jeśli kupisz pakiet 10 000 bidów to masz już czym powalczyć. 10 tys. bidów to wydatek 1100 zł. Jednak wygrywając aukcję i tak jesteś sporo do przodu. Może się również okazać, że zużyjesz o wiele mniejszą ilość bidów i wygrasz aukcję wtedy masz możliwość powalczyć o następne przedmioty. Pamiętaj jednak, że nawet duża ilość bidów nie gwarantuje wygranej.

Osoby, które wygrywają systematycznie aukcje za 10 groszy mają odpowiednią strategię i duże ilości bidów. Dlatego zanim rzucisz się na aukcje zapoznaj się dobrze z serwisem za 10 groszy, poobserwuj aukcje, poczytaj bloga i licytuj z głową. Najpierw postaraj się o jak największą ilość bidów. Możesz pierwsze wygrane zamieniać na bidy, aby uzbierać ich jak najwięcej. Są również inne darmowe sposoby zdobywania bidów, o których już pisałem na blogu.

Pożyczki gotówkowe

5 komentarzy:

 1. ej a jeśli wygraną zamienie na bidy to za nią płace czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli wygraną zamieniasz na bidy, to nie otrzymujesz wygranej i nic za nią nie płacisz. Powiększa się twoje konto o odpowiednią ilość bidów i możesz licytować następne przedmioty.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie rozumiem to ile trwa aukcja zwykła ? każdy się przebija nawzajem do kiedy ? bo w podpowiedziach nie ma odpowiedzi na ten temat ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Aukcja trwa tak długo jak długo są osoby chętne licytować. W momencie jak zostaje 1 uczestnik aukcja jest zakończona i wygrywa licytację uczestnik, który licytował najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Serwis za 10 groszy to pole walki, na którym wygrywa zazwyczaj silniejszy i sprytniejszy"
  ...czyli założyciel serwisu bo wprowadza sztuczne podbijanie ceny i kupowanie aby nie sprzedać poniżej kosztów. Opinie, że ktoś kupił coś dużo taniej są fabrykowane dla reklamy.

  OdpowiedzUsuń